Kamil i Natalia

Witaj w naszych skromnych progach 🙂

Jeżeli nie znasz nas z naszych zwariowanych transmisji na facebook to ta strona jest po to abyś poznała nas bliżej.

Dawno temu w odległej krainie urodził się mały chłopiec. Kamil. Natalki wtedy nie było nawet w planach 😉 Chłopiec ten odkąd jego oczy pierwszy raz ujrzały damską torebkę, a jego drobne paluszki pierwszy raz utonęły w jej otchłani od razu poczuł, że to jest to. Poczuł, że jego misją na tym świecie będzie handel torebkami. Tak… No nie do końca tak to było… Nie będę Cię oszukiwał tekstem, w którym opiszę jak to pomimo przeciwności losu z heroicznym zapałem i tytanicznym wysiłkiem zbudowałem swoje imperium torebkowe. Natomiast napiszę Ci w kilku słowach jak to się zaczęło, co mnie napędza i jaka jest nasza misja. Szczerze.

Wiedzieliśmy jedno: mamy świetne torebki i portfele, bardzo dobrej jakości.

Kilka lat temu poznałem wspaniałą dziewczynę Natalię. W naszych głowach zaczęły kłębić się myśli, pomysły, plany. Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co pozwoli nam być razem i jednocześnie wniesie wartość w życie innych ludzi. Szukałem pomysłu na siebie, na biznes. Miałem kolegę, który miał sklepik z torebkami. Podpowiedział mi, pokazał na co zwrócić uwagę. Jestem mu za to bardzo wdzięczny. Kupiliśmy na początku kilka torebek i portfeli. Pojawiła się pierwsza sprzedaż, pierwsza radość, że jest pozytywny odzew. Trafiliśmy wtedy na pierwsze grupy z transmisjami sprzedażowymi na facebook. Wiedzieliśmy jedno: mamy świetne torebki i portfele, bardzo dobrej jakości. Stawialiśmy pierwsze kroki bardzo niepewnie, nie wiedzieliśmy jaki będzie odzew na nas i nasze produkty. Każda kolejna transmisja spotykała się z coraz to większym zasięgiem i jeszcze lepszym odbiorem. Kobiety takie jak Ty doceniały to co robimy, chwaliły nasze produkty, spędzały z nami swój czas, tworzyły z nami społeczność.

Natalka i kawka, nierozłączny duet.

Wtedy zaczęła się pojawiać pasja i radość z tego co robimy. Wtedy poczułem, że to ma sens. Pomimo, że jestem normalnym facetem i damska torebka była dla mnie zawsze tylko workiem na kobiece drobiazgi. Wtedy zobaczyłem, ile ona potrafi dla Was znaczyć. Jak ona potrafi dopełnić Wasz styl. Zobaczyłem, że torebka potrafi być odzwierciedleniem Waszego samopoczucia. Dopełnieniem, stylowym gadżetem, praktycznym dodatkiem. Kompletnie zmieniła mi się perspektywa. Poczułem, że warto iść dalej tą ścieżką.

Zobaczyłem, że torebka potrafi być odzwierciedleniem Waszego samopoczucia. Dopełnieniem, stylowym gadżetem, praktycznym dodatkiem. Kompletnie zmieniła mi się perspektywa. Poczułem, że warto iść dalej tą ścieżką.

Tak jak wtedy, tak i dzisiaj naszą misją jest wysoka jakość. Te słowa opisywały, opisują i będą opisywały to co robimy. Chcemy tworzyć i dostarczać dla Ciebie torebki i portfele świetnej jakości i w przystępnej cenie.

My też mamy swoje marzenia i cele życiowe i nie boimy się po nie sięgnąć. Chcemy godnego życia, również materialnego. Podobnie jak Ty. Nie bój się sięgnąć po dobry produkt. Czy Twoje życie ma tylko kręcić się wokół pracy i domu? Jakie to życie ma sens jeżeli nie możesz się otaczać produktami wysokiej jakości?

Cieszymy się, że to czytasz i trafiłaś właśnie do nas. Delektuj się razem z nami tymi pięknymi wzorami i nie krępuj się jeżeli coś wpadnie Ci w oko.

Służymy pomocą na każdym etapie. Nie krępuj się napisać do nas wiadomości przez sklep lub bezpośrednio na nasz fanpage na facebook. Chcemy abyś poczuła się przy nas jak u siebie w domu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie na temat ulepszenia sklepu lub naszej współpracy z Tobą. Jeżeli chcesz zwrócić naszą uwagę na coś istotnego, masz konstruktywną krytykę lub wątpliwości – pisz lub zadzwoń do nas.

Pozdrawiamy i ściskamy z całej siły. Dziękujemy, że z nami jesteś :*